Kalendář akcí

datum program
28. 5. 2018 Sahadža jóga pro začátečníky i pokročilé
29. 5. - 1. 6. 2018 Individuální kraniosakrální terapie s Mgr. Renatou Jurovou (po předchozím objednání)
7. 6. 2018 Rodinné konstelace (s Janou Jiříčkovou)
8. 6. 2018 Automatická kresba - rychlá diagnostika těla i duše
9. - 10. 6. 2018 Astropsychologie a solární/lunární horoskop
24. 6. 2018 Jak najít smysl život - aneb Naslouchej své duši, ona zná cestu
9. - 11. 7. 2018 Individuální kraniosakrální terapie s Mgr. Renatou Jurovou (po předchozím objednání)
11. 8. 2018 Letní meditačně - tvořivý workshop pro ženy a dívky
8. - 9. 9. 2018 Štěstí a pravá životní cesta v horoskopu (víkendový seminář pro mírně pokročilé)

Sahadža jóga pro začátečníky i pokročilé

28. 5. 2018

PŘIJĎTE POZNAT ENERGETICKÝ SYSTÉM, KTERÝ JE V KAŽDÉM Z NÁS A NAUČTE SE S NÍM PRACOVAT. PŘIJĎTE NA WELLNESS VAŠÍ DUŠE I TĚLA. ZKUSTE MEDITACI I JEDNODUCHÁ JÓGOVÁ CVIČENÍ. VHODNÉ PRO VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE!

Individuální kraniosakrální terapie s Mgr. Renatou Jurovou (po předchozím objednání)

29. 5. - 1. 6. 2018

CST se orientuje na centrální nervovou soustavu (CNS). Terapeut ošetřuje rukama, skrze ruce vyšetřuje a snaží se najít příčinu problému. Nápravu provede tělo pacienta samo, ne terapeut, ten komunikuje svýma rukama se samoléčivými systémy klienta. Oblast použití CST je velmi široká, vztahuje se na všechno, co vychází z CNS. Je vhodná při psychickém a fyzickém napětí, stresu, poruchách koncentrace, bolestech zad, hlavy, krku, při potížích se sluchem a zrakem, nespavosti, traumatech po nehodách, chronické únavě, zánětech, menstruačních problémech, při autismu, dyslexii a pomáhá při problémech s otěhotněním.

Rodinné konstelace (s Janou Jiříčkovou)

7. 6. 2018

Vážení přátelé, přejeme vám pohodový celý rok 2018 a zveme Vás srdečně na seminář Rodinných konstelací. Kdy - ve čtvrtek 7. června 2018 odpoledne od 17,oo do cca 21,oo hod Kde - Arché - tvořivé a vzdělávací centrum, Ke Skalce 37, Jihlava Vstup na večer á 300,-Kč, cena za postavenou konstelaci plus 700,-Kč. Přihlášky nejlépe mailem: jirickovajana@gmail.com Účast potvrzena až po zaplacení zálohy (300,-Kč) na účet číslo: 178 207 332 / 0300 (do poznámky uveďte prosím své jméno a telefon + datum konstelací). Pořadí přihlášení rozhoduje o pořadí konstelací. Pokud již víte, že si chcete postavit své téma, můžete poslat celou platbu. Záloha je nevratná, ale lze ji přenést na náhradníka. Při účasti si můžete svoji konstelaci nechat "postavit" nebo vstupovat do tzv. rolí anebo se přijít prostě jen podívat. Takže pokud dozrál čas a vy se máte chuť podívat na nějaké věci či události ve svém životě jinak – dejte vědět ☺ . Zveme také vás, kteří si vlastní konstelaci teď stavět nechcete. Jak se opakovaně přesvědčujeme z ohlasů účastníků konstelací – jejich přítomnost jako pozorovatelů nebo zástupců v rolích členů rodinných nebo pracovních systémů přináší silný prožitek vedoucí k užitečným změnám v jejich životě. Pokud s konstelacemi zkušenost ještě nemáte – buďte v klidu, nemusíte předem nic umět, vše se dozvíte na místě. Prosím, přijďte o chvilku dříve kvůli vyladění se ve skupině.

Automatická kresba - rychlá diagnostika těla i duše

8. 6. 2018

Automatická neboli intuitivní kresba je krásnou a zároveň přirozenou metodou, jak velmi rychle a přitom jednoduše nechat projevit své nitro, své prožívání i to, čím vaše duše překypuje, co touží projevit, event. čeho se potřebuje zbavit. Tato metoda, zvaná též psychografie, je velmi stará a slouží jako diagnostická pomůcka mnohým arteterapeutům, léčitelům, psychologům, ale i lidem, kteří se touží během chvilky rozhodnout mezi dvěma možnostmi, a mají u sebe jen kousek papíru, tužku a odhodlání naslouchat potřebám své duše. Automatická kresba probíhá v alfa-vědomí, což je stav duše, kdy je váš mozek "vypnutý", čili nepotřebujete ho. Je to zároveň přirozený stav mysli, který vaše mysl potřebuje k tomu, aby si odpočinula a načerpala nových sil. Děje se tak přitom několikrát denně, aniž byste si toho všimli. Metoda je naprosto bezpečná a přirozená, už proto, že probíhá pouze formou komunikace s pastelkami a papírem... Pokud má totiž vaše duše prostor k tomu, aby se vyjádřila, vždycky tak udělá, a výtvarná činnost je nejpřirozenější.

Astropsychologie a solární/lunární horoskop

9. - 10. 6. 2018

Srdečně zveme na volné pokračování kurzu pro začátečníky a mírně pokročilé zaměřené na prohloubení dosavadních znalostí. Během víkendu se zaměříme na prognózy do budoucna, solární a lunární horoskop, také progrese/sekundární direkce. Vzhledem k omezenému místu je nutné se přihlásit! Platba na místě.

Jak najít smysl život - aneb Naslouchej své duši, ona zná cestu

24. 6. 2018

V našem životě se často potýkáme mezi dvěma póly: racionalitou a emocionalitou. To, co je racionální, je podporováno také naším okolím, výchovou, školou, posléze i naším svědomím, které je z velké míry přejaté právě od společnosti, v níž žijeme. Emoční rovina je však tou větší částí naší bytosti a tím i rozhodující pro naše jednání, rozhodování i osud. Často k nám hovoří skrze intuici a jemná vnitřní chvění, která se neodvažujeme následovat, aby nás okolí neodsoudilo, anebo jen proto, že se bojíme změny. Během dne se naučíte jednoduché psychoterapeutické techniky, kterak se správně rozhodnout, jak vytrvat na své cestě za vytčeným cílem, a jak být více sám/sama sebou. Celodenní kurz nebude pouze teoretický, ale také praktický, proto si s sebou přineste blok na poznámky, psací potřeby i pastelky (nejméně 12 barev). S jemnou stránkou naší bytosti totiž budeme komunikovat právě kresbou!

Individuální kraniosakrální terapie s Mgr. Renatou Jurovou (po předchozím objednání)

9. - 11. 7. 2018

CST se orientuje na centrální nervovou soustavu (CNS). Terapeut ošetřuje rukama, skrze ruce vyšetřuje a snaží se najít příčinu problému. Nápravu provede tělo pacienta samo, ne terapeut, ten komunikuje svýma rukama se samoléčivými systémy klienta. Oblast použití CST je velmi široká, vztahuje se na všechno, co vychází z CNS. Je vhodná při psychickém a fyzickém napětí, stresu, poruchách koncentrace, bolestech zad, hlavy, krku, při potížích se sluchem a zrakem, nespavosti, traumatech po nehodách, chronické únavě, zánětech, menstruačních problémech, při autismu, dyslexii a pomáhá při problémech s otěhotněním.

Letní meditačně - tvořivý workshop pro ženy a dívky

11. 8. 2018

Srdečně zveme na krásné setkání žen a dívek ve společném kruhu. Po celý den se budeme věnovat jen sami sobě, našim pocitům, našemu bytí. U toho si budeme povídat, malovat, meditovat a odpočívat. Vyzkoušíte si netradiční výtvarné metody a také malbu na kameny. Malovat budeme i v přírodě, proto si přineste pohodlné oblečení a obuv, také podložku na sezení na trávě a baťůžek na výtvarné potřeby, když půjdeme do přírody. Možná budete i trošku od barvy, ale plno zážitků a radosti v srdce. Zájemci mohou v centru i přespat ve svém spacáčku za 100,- Kč.

Štěstí a pravá životní cesta v horoskopu (víkendový seminář pro mírně pokročilé)

8. - 9. 9. 2018

Astrologie je několik tisíc let stará věda o tom, jak postavení jednotlivých hvězd na nebeské klenbě ovlivňuje náš osud, naše vlastnosti a celý náš život na Zemi. Byla a je to věda velmi vážená a uznávaná ve všech světových kulturách, nejen v těch východních. Např. v Indii a Tibetu má astrologie svoji zvláštní pozici v tom, že je považována za jednu ze základních znalostí, ve kterých jsou v klášterech vzděláváni buddhističtí a hinduističtí mniši. Ale také v křesťanském prostředí měla astrologie vždy své místo: Žádný významný státník či vládce se neodvážil začít nějakou činnost, postavit významnou stavbu anebo uzavřít sňatek bez příznivého „naklonění“ hvězd. V dnešní době jsou pak tisíce let staré vědomosti astrologie propojovány s moderní psychoterapií. V horoskopu je obsažena celá naše minulost, budoucnost i řetězec generací, jehož jsme my jedním z článků. Je zde zobrazen úkol pro tento život, který jsme si zvolili před svým narozením, a také to, s jakými těžkostmi se budeme muset na své cestě potýkat, abychom svůj úkol splnili co nejlépe.
návrat na úvodní stránku