Kalendář akcí

datum program
5. 2. 2019 Mohendžodáro - prožitkový večer pro ženy (pravidelné úterky)
23. - 24. 2. 2019 Základy astropsychologie (dvoudenní kurz pro začátečníky)
4. - 7. 3. 2019 Individuální kraniosakrální terapie s Mgr. Renatou Jurovou (po předchozím objednání)
8. 3. 2019 Mentální léčení a duchovní příčiny nemocí
15. 3. 2019 Ascendent - životní úkol a cesta
16. 3. 2019 Jak žít autentický života a probudit vnitřní sílu

Mohendžodáro - prožitkový večer pro ženy (pravidelné úterky)

5. 2. 2019

Meditace s aktivní a relaxační částí laděné speciálně pro ženy. Uvolňují tělo, psychickou a emocionální zátěž, podporují detoxikaci a léčení organismu. Každá meditace tvoří malou terapii. Všechny techniky jsou jemné a laskavé, naladěné na hluboké vnitřní potřeby ženy. Setkání vám přinesou osvěžení, nové inspirace, výraznou podporu v každodenním životě. Meditace obsahují nádherné skladby pro spontánní a prožitkový tanec, účinné rezonanční techniky, blahodárná cvičení přírodní léčby, užitečné relaxační pozice a mudry prstů působící jako biorezonátory. Vše je možné používat i doma pro podporu účinku meditace. Náplň setkání: tanec, bioenergetická cvičení, práce s dechem a pohybem, arteterapeutické a relaxační techniky, sdílení.

Základy astropsychologie (dvoudenní kurz pro začátečníky)

23. - 24. 2. 2019

Astrologie je několik tisíc let stará věda o tom, jak postavení jednotlivých hvězd na nebeské klenbě ovlivňuje náš osud, naše vlastnosti a celý náš život na Zemi. Byla a je to věda velmi vážená a uznávaná ve všech světových kulturách, nejen v těch východních. Např. v Indii a Tibetu má astrologie svoji zvláštní pozici v tom, že je považována za jednu ze základních znalostí, ve kterých jsou v klášterech vzděláváni buddhističtí a hinduističtí mniši. Ale také v křesťanském prostředí měla astrologie vždy své místo. V dnešní době jsou pak tisíce let staré vědomosti astrologie propojovány s moderní psychologií. V horoskopu je obsažena celá naše minulost, budoucnost i řetězec generací, jehož jsme my jedním z článků. Je zde zobrazen úkol pro tento život, který jsme si zvolili před svým narozením, a také to, s jakými těžkostmi se budeme muset na své cestě potýkat, abychom svůj úkol splnili co nejlépe. Naučíme se i základy astromedicíny.

Individuální kraniosakrální terapie s Mgr. Renatou Jurovou (po předchozím objednání)

4. - 7. 3. 2019

Kraniosakrální terapie( cranio=lebka a sacrum= křížová kost, CST) je jemným a zároveň velmi účinným nástrojem k odstraňování lidské bolesti a trápení. Je to výprava do podstaty uzdravování, která nás může dovést až k těm nejhlubším kořenům našeho bytí. CST se orientuje na centrální nervovou soustavu (CNS). Terapeut ošetřuje rukama, skrze ruce vyšetřuje a snaží se najít příčinu problému. Nápravu provede tělo pacienta samo, ne terapeut, ten komunikuje svýma rukama se samoléčivými systémy klienta. Oblast použití CST je velmi široká, vztahuje se na všechno, co vychází z CNS. Je vhodná při psychickém a fyzickém napětí, stresu, poruchách koncentrace, bolestech zad, hlavy, krku, při potížích se sluchem a zrakem, nespavosti, traumatech po nehodách, chronické únavě, zánětech, menstruačních problémech, při autismu, dyslexii a pomáhá při problémech s otěhotněním.

Mentální léčení a duchovní příčiny nemocí

8. 3. 2019

Mentální léčení (mentalhealing) je velmi jemnou, krásnou a přitom hlubokou metodou, jak navázat kontakt s naším podvědomím a pochopit to, co způsobuje naše životní problémy a nemoci. Přijetím se zároveň otevírá brána k uvědomění si příčiny našich problémů, jež nás může dovést i do našeho dětství či do minulých životů. Tímto se mentální léčení stává obdobou regrese, co se týče síly účinku. K tomu, abyste mohli provádět mentalhealing, nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti ani pomůcky, stačí Vám přijetí přítomného okamžiku a odvaha ponořit se do vlastního nitra. Pomocí účinného postupu se tuto metodu naučíte používat jak u sebe, tak u svých bližních, porozumíte energiím, které ovládají Váš život, naučíte se žít v souladu se svou duší i celým Vesmírem a naslouchat svému Vyššímu Já.

Ascendent - životní úkol a cesta

15. 3. 2019

Srdečně zveme na jedinečný podvečerní kurz pro všechny příznivce indické i evropské astrologie zaměřený na vstupní bránu tohoto života, která je dána hodinou a minutou narození. Ascendent ukazuje nejen přesný východ v době našeho narození (jaké znamení na východě právě vycházelo), ale především celý náš osud, zaměření, zájmy i životní úkol. Během večera si ukážeme, jak svůj ascendent zjistit a co přesně znamená. Přineste si prosím svůj datum, hodinu a místo narození. Seminář je praktický.

Jak žít autentický života a probudit vnitřní sílu

16. 3. 2019

Srdečně zveme na krásný sebepoznávací seminář zaměřený na to, jak nalézt svou vlastní životní cestu, jak si udržet vnitřní klid, radost a smysl ve všem, co děláme. Životní síla je projevem božství v každé bytosti a můžeme z ní nepřetržitě čerpat, jsme-li otevření. Její projevy je možné vidět v těle i duši člověka. Bez ní by byl náš život prázdný a postrádali bychom radost. Autentický život vede k naplnění našeho jedinečného životního úkolu tady na Zemi, pro který jsme se sami rozhodli před naším narozením. Během dne se naučíte základní psychoterapeutické metody pro zachování vnitřní rovnováhy, klidu a pro nalezení své životní cesty. Vrátíme se také do minulosti k vašim vnitřním zdrojům a podíváme se i do historie vašeho rodu. Pracovat budeme s kameny, barvami, sny, ale především s vaším podvědomím. Celodenní seminář vede Mgr. Lucie Poláková (psychoterapeutka a arteterapeutka).
návrat na úvodní stránku