Kalendář akcí

datum program
9. - 11. 7. 2018 Individuální kraniosakrální terapie s Mgr. Renatou Jurovou (po předchozím objednání)
11. 8. 2018 Letní meditačně - tvořivý workshop pro ženy a dívky
8. - 9. 9. 2018 Štěstí a pravá životní cesta v horoskopu (víkendový seminář pro mírně pokročilé)

Individuální kraniosakrální terapie s Mgr. Renatou Jurovou (po předchozím objednání)

9. - 11. 7. 2018

CST se orientuje na centrální nervovou soustavu (CNS). Terapeut ošetřuje rukama, skrze ruce vyšetřuje a snaží se najít příčinu problému. Nápravu provede tělo pacienta samo, ne terapeut, ten komunikuje svýma rukama se samoléčivými systémy klienta. Oblast použití CST je velmi široká, vztahuje se na všechno, co vychází z CNS. Je vhodná při psychickém a fyzickém napětí, stresu, poruchách koncentrace, bolestech zad, hlavy, krku, při potížích se sluchem a zrakem, nespavosti, traumatech po nehodách, chronické únavě, zánětech, menstruačních problémech, při autismu, dyslexii a pomáhá při problémech s otěhotněním.

Letní meditačně - tvořivý workshop pro ženy a dívky

11. 8. 2018

Srdečně zveme na krásné setkání žen a dívek ve společném kruhu. Po celý den se budeme věnovat jen sami sobě, našim pocitům, našemu bytí. U toho si budeme povídat, malovat, meditovat a odpočívat. Vyzkoušíte si netradiční výtvarné metody a také malbu na kameny. Malovat budeme i v přírodě, proto si přineste pohodlné oblečení a obuv, také podložku na sezení na trávě a baťůžek na výtvarné potřeby, když půjdeme do přírody. Možná budete i trošku od barvy, ale plno zážitků a radosti v srdce. Zájemci mohou v centru i přespat ve svém spacáčku za 100,- Kč.

Štěstí a pravá životní cesta v horoskopu (víkendový seminář pro mírně pokročilé)

8. - 9. 9. 2018

Astrologie je několik tisíc let stará věda o tom, jak postavení jednotlivých hvězd na nebeské klenbě ovlivňuje náš osud, naše vlastnosti a celý náš život na Zemi. Byla a je to věda velmi vážená a uznávaná ve všech světových kulturách, nejen v těch východních. Např. v Indii a Tibetu má astrologie svoji zvláštní pozici v tom, že je považována za jednu ze základních znalostí, ve kterých jsou v klášterech vzděláváni buddhističtí a hinduističtí mniši. Ale také v křesťanském prostředí měla astrologie vždy své místo: Žádný významný státník či vládce se neodvážil začít nějakou činnost, postavit významnou stavbu anebo uzavřít sňatek bez příznivého „naklonění“ hvězd. V dnešní době jsou pak tisíce let staré vědomosti astrologie propojovány s moderní psychoterapií. V horoskopu je obsažena celá naše minulost, budoucnost i řetězec generací, jehož jsme my jedním z článků. Je zde zobrazen úkol pro tento život, který jsme si zvolili před svým narozením, a také to, s jakými těžkostmi se budeme muset na své cestě potýkat, abychom svůj úkol splnili co nejlépe.
návrat na úvodní stránku